Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Kobiet w Garczynie
data publikacji: 11.mar.2015

Dnia 6 marca w piątek  w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Garczynie odbyła się uroczysta impreza z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18.00 uroczystym  powitaniem przez Panią sołtys Alinę Troka.

 Całość imprezy była bardzo różnorodna. Odbyła się  część wokalna w wykonaniu młodzieży ze scholii parafialnej ,, Wojownicy Pana” pod kierownictwem Natalii Runowskiej z Orla , występy orkiestry dętej ,, LinStarT „ z GOKSiR z Liniewa oraz wspólne śpiewy.  Mirosław Warczak – Wójt Gminy Liniewo oraz  Andrzej Hinc z Rady Sołeckiej z Garczyna złożyli wszystkim Paniom życzenia z okazji ich święta,      a następnie wręczyli  symbolicznie po tulipanie

 Warto wspomnieć o słodkich  niespodziankach przygotowanych przez Panią sołtys Alinę , które otrzymali wszyscy goście – bardzo dziękujemy.

Odbył się również koncert życzeń skierowany do uczestniczek , który dodał wiele radości  i miłej atmosfery.

To całe wydarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach przez lokalnego fotografa Pana Grzegorza Zdrojewskiego- dziękujemy za obecność Grzegorza w tym naszym małym święcie.;)

Wszystkim tym , którzy włączyli się w organizację spotkania z okazji Dnia Kobiet serdecznie dziękujemy, kierujemy podziękowania do Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Garczynie za pomoc w organizacji-mamy nadzieję , że nadal będziemy wspólnie działać na rzecz naszej społeczności.

nowo wybranej Pani Przewodniczącej KGW z Garczyna Bożenie Ronkowskiej i nowemu zarządowi , który został wybrany podczas imprezy dla pań , szczególne podziękowania kierujemy do Pani Jadwigi Kozłowskiej , która przez wiele lat pełniła funkcję przewodniczącej KGW . Mamy nadzieję , że koło będzie nadal prężnie działać i pobudzi kolejne osoby do wspólnej integracji .

Zapraszamy do obejrzenia fotografii

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: