Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Plac zabaw w Liniewskich Górach
data publikacji: 11.mar.2015

Gmina Liniewo realizuje projekt „Budowa placu zabaw w Liniewskich Górach oraz zorganizowanie spotkania dla dzieci i mieszkańców Gminy Liniewo”, który jest współfinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013,

w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów. W ramach zadania w malutkiej wsi zbudowano plac zabaw, a w dniu 8 marca zorganizowano spotkanie dla dzieci i mieszkańców gminy, podczas którego nastąpiło oficjalne otwarcie z udziałem Wójta Gminy Liniewo oraz sołtysa. Na spotkaniu przy ładnej marcowej pogodzie bawiło się prawie 60 osób, w tym sporo dzieci. Były zabawy i konkursy, poczęstunek i rozmowy. Dziękujemy partnerom projektu, tj: Gminnemu Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie; Stowarzyszeniu Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Liniewo, Stowarzyszeniu Rozwoju i Promocji Wsi Wysin oraz lokalnej społeczności za pomoc w realizacji działań.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: