Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Kobiet w świetlicy wiejskiej w Orlu
data publikacji: 08.mar.2019
We wtorek 5 marca 2019 roku Panie z KGW Gminy Liniewo zorganizowały sobie spotkanie z okazji Dnia Kobiet w świetlicy wiejskiej w Orlu oraz w Bajbuzie w Garczynie. Po raz kolejny były to piękne wydarzenia, które zgromadziły mieszkanki i mieszkańców po to by wspaniale spędzić ze sobą fajne chwile. Była muzyka, wspólne śpiewy przy zespole Fair Eliasz i Bartłomiej, oczywiście był też wspólny posiłek i kawa z deserem.
 

 
Nie zabrakło tego dnia władz gminnych ,wójt Mirosław Warczak osobiście pojawił się na uroczystościach wręczając każdej pani kwiatka. Podziękował wszystkim kobietom za ich serce, pracę oraz zaangażowanie zarówno w życiu rodzinnym jak i pracy społecznej na rzecz swoich miejscowości. Uroczystości przebiegały w miłej i radosnej atmosferze.
Kierujemy serdeczne podziękowania do rady sołeckiej w Orlu , GOKSiR-u oraz przewodniczących KGW Gminy Liniewo za zorganizowanie tych uroczystości.

 

 

 
  

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: