Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie Klubu Seniora w Głodowie
data publikacji: 08.mar.2019

Ostatni legalny wieczór z hucznymi imprezami i zabawami za nami – śledzik, czyli znak, że karnawał dobiega końca. Od środy zaczynamy Wielki Post, który jest czasem pokuty, umartwienia i przygotowania do dobrego przeżycia Świąt Wielkanocnych.

Większość z nas nie bierze udziału w zorganizowanych imprezach, raczej spędza ten czas w gronie najbliższych, urządzając „domówki” tym bardziej , że przypada ten dzień we wtorek w środku tygodnia. Jednak w naszej gminie Liniewo w miejscowości Głodowo odbyła się do północy wspaniała zabawa dla mieszkańców należących do Klubu Seniora. To właśnie ta grupa bawiła się przy duecie dwóch Panów Adama Sosnowskiego i Tomaszowi Rogaczewskiego . Była muzyka, wspólne śpiewy, tańce, rozmowy, wszystko to co jednoczy ludzi. Prawie 60 osób doskonale spędziło ze sobą wtorkowy wieczór. Jesteśmy dumni, że nasi mieszkańcy chcą wychodzić z domów i spędzać ze sobą, z sąsiadami czas.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich seniorów z naszej Gminy, paniom z okazji zbliżającego się święta Dnia Kobiet życzymy uśmiechu na każdy dzień i oby jak najwięcej wspólnych ze sobą chwil.
Organizatorzy pracownicy GOKSiR w Liniewie

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: