Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień pełen atrakcji, dzień dziecka w Liniewie
data publikacji: 01.cze.2015

 W niedzielę 31 maja o godz. 15.00 na placu zabaw w Liniewie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Główny organizatorem był GOKSiR w Liniewie. Przygotowaliśmy dla naszych milusińskich mnóstwo atrakcji : animatorzy prowadzili konkursy z nagrodami, smerf rozdawał wszystkim lody, waty cukrowe, lizaki i cukierki, można było poskakać w zamku dmuchanym i poślizgać się na dużej zjeżdżalni dmuchanej.

Niespodzianką był Cyrk Holiday ze Skierniewic, który zabawiał całą godzinę wszystkie dzieci poprzez magie i wytresowane króliczki. Ciekawą atrakcją było zamienianie swojej twarzy w zwierzątko , motylki, księżniczki, piratów i wiele innych postaci bajkowych. Hitem dnia była jazda na gokartach – tę przyjemność sprawił naszym gościom Pan Jan Borzyszkowski ze swoim synem, który woził  chętnych po asfaltowej jezdni obok placu zabaw.  Odwiedził nas również Wójt Gminy Pan Mirosław Warczak , który przyniósł ze sobą wiele słodkości oraz nagród, za które serdecznie dziękujemy. Nasi kochani strażacy z OSP Liniewo również obdarowali nasze dzieci słodyczami i wspierali nas przez cały czas- możemy zawsze na nich liczyć. Bardzo nas cieszy, że tyle osób odpowiedziało na nasze zaproszenie, że chętnie dzieci korzystały z naszych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Cieszymy się , że impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji. Widząc zadowolenie oraz uśmiechy na twarzach naszych dzieci z przyjemnością organizujemy takie dni.

Składamy serdeczne podziękowania:  strażakom z Liniewa, Panu sołtysowi A. Troka , Panu J. Borzyszkowskiemu, Pani Agnieszce Kosieckiej oraz sponsorom.

Zapraszamy na najbliżej atrakcje:

23 czerwca – Noc świętojańska – plac zabaw w Liniewie

7- lipca – rozpoczęcie lata „Uśmiech kolorami tęczy”  –plac zabaw w Liniewie

Informacje na Facebook Dom Kultury& Biblioteka

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: