Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Rodziny w przedszkolu w Liniewie
data publikacji: 27.maj.2023

26 maja 2023 roku w przedszkolu w Liniewie spotkali się rodzice, nauczyciele i oczywiście dzieci, by świętować „Dzień Rodziny”. Pomysłodawcą tego wspólnego święta była Pani Dyrektor Zespołu Oświatowego w Liniewie Hanna Szynalewska wraz z nauczycielkami z przedszkola, które włożyły mnóstwo czasu i serca w przygotowania.

Na to wspaniałe święto, pięknie przystrojono przedszkole, zaserwowano wspaniały poczęstunek, postawiono dmuchaną zjeżdżalnię i zaproszono klauna, by bawił się wspólnie z dziećmi i rodzicami. Najważniejszym jednak punktem programu były wspaniałe występy przedszkolaków. Poszczególne grupy tańczyły i śpiewały dla swoich rodziców. W bardzo zabawnym przedstawieniu – „ Jak Tata poznał Mamę” dzieci recytacją i śpiewem wywoływały salwy śmiech wśród zgromadzonych. Na koniec, każde z dzieci obdarowało swoich najbliższych upominkami, przytulasami i całusami.

Prezent niespodziankę otrzymał również zaproszony na to wydarzenie Mirosław Warczak Wójt Gminy Liniewo. Poproszony o kilka słów powiedział między innymi(…) dziękuję serdecznie Pani Dyrektor za zaproszenie na Dzień Rodziny. Korzystając z okazji chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia zgromadzonym tu Mamom i Tatom, jak na święto rodziny przystało. Życzę wszystkim państwu zadowolenia ze swoich dzieci oraz pogratulować tak zdolnych małych artystów. Cieszę się, że dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie się spotkać i świętować”.

Po tej części dzieci udały się na dmuchańca, a zabawą zajął się klaun Wojtuś.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym osobom w organizację tego święta oraz sponsorom, dzięki którym przedszkolaki mogły bawić się tak wspaniale.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: