Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Ferie zimowe w Wysinie
data publikacji: 05.lut.2014

 

Zarząd OSP , KGW oraz Rada Sołecka  w Wysinie wspólnie przygotowali w świetlicy strażackiej w czasie ferii moc atrakcji dla naszych dzieci i młodzieży.

 

Ferie zimowe w Wysinie  rozpoczęły się 20 stycznia i trwały do 30 stycznia br. W tym okresie  dzieciaki  z terenu Wysina i okolic miały  moc atrakcji do wyboru.

Jedną z atrakcji były przejażdżki wozem strażackim. Aktywny wypoczynek poprzez zajęcia prowadzone w zdrowych i bezpiecznych warunkach wpływał pozytywnie na dobre samopoczucie uczestników.

Tegoroczne ferie dla dzieci i młodzieży z terenu Wysina i okolic  przebiegały w sposób interesujący i nie pozbawiony atrakcji. Zajęcia były  prowadzone przez członkinie KGW  z Wysina oraz żeńskie drużyny OSP w Wysinie. Zajęcia te  cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.  Odbywał się również  turniej tenisa stołowego w trzech kategoriach  wiekowych dla szkół podstawowych, gimnazjum oraz dziewcząt

Wśród uczestników nagrodzeni w turnieju tenisa stołowego zostali:

Szkoła Podstawowa sołtys i Rada Sołecka

I m. Dawid Myszkier

II m. Rafał Myszkier

III m. Damian Kroll

 Gimnazjaliści OSP

I m. Kolański Michał

II m. Gracjan Kroll

III m. Szymon Myszkier

Dziewczęta KGW

I m. Zofia Kolańska

II m. Elwira Labuda

III m. Marta Plichta

Najmłodsza uczestniczka

Estera Labuda

Fair Play

Oskar Pałkowski

W czasie ferii w Wysinie można było także poćwiczyć na atlasie, dostępne były gry planszowe i wspólne zabawy ruchowe, oraz zajęcia plastyczne –także konkurs plastyczny..

Oczywiście na najlepszych czekały nagrody

Strzałem w dziesiątkę był wyjazd do kina do Kościerzyny na bajkę 3 D no i oczywiście ognisko z kiełbaskami na posesji u Państwa Elżbiety i Józefa Plutowskich z Wysina. Mimo mroźnej aury wszystkim było gorąco i radośnie, a kiełbaska smakowała wyjątkowo!

Wszystkim uczestnikom ferii dopisywał dobry humor. Czas spędzony wspólnie z rówieśnikami pozostanie na długo w pamięci dzieci i młodzieży. O tym, jak świetnie bawili się wszyscy świadczą zdjęcia, które będą pamiątką na wiele lat.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc i w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: