Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Zebrania sprawozdawcze Jednostek OSP w Gminie Liniewo
data publikacji: 11.lut.2014


W styczniu br. odbyły się zebrania sprawozdawcze podsumowujące działalność w 2013 r. w Jednostkach OSP w Gminie Liniewo. Odbyły się one w czterech działających na naszym terenie jednostkach: Wysinie, Liniewie, Głodowie i Lubieszynie. Podczas zebrania sprawozdawczego w Lubieszynie został także powołany nowy zarząd tej jednostki.

Zebrania sprawozdawcze zaczęły się od największej Jednostki w Gminie w OSP Wysin. Podczas zebrania podsumowano zakupy sprzętu dla Jednostki. Należy nadmienić, że w ubiegłym roku zakupiono tu między innymi aparat powietrzny Fenzy. Był to jeden z większych zakupów dla tej Jednostki OSP. Poza tym zakupiono tu także mundury strażackie i hełmy. W zebraniu sprawozdawczym uczestniczyło tu 80 Druhen i Druhów oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Strażacy podziękowali Wójtowi Gminy za zakup 4 specjalistycznych hełmów „Calisia” i koszulek dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zebranie w Wysinie strażacy zakończyli przy pieczonym prosiaku z kaszą.

Obradowali także strażacy w Głodowie. Na ich spotkaniu sprawozdawczym był obecny Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej Brygadier Tomasz Klinkosz. Strażacy z tej Jednostki otrzymali 10 koszulek i dwa hełmy specjalistyczne, a także węże p. poż.

Liniewscy strażacy w ubiegłym roku mogą się pochwalić nabytkiem w postaci wozu bojowego. Na ich spotkaniu sprawozdawczym był obecny Starszy Brygadier Jerzy Rożek (senior) i Młodszy Brygadier Wiesław Kiedrowicz.

We wszystkich zebraniach Jednostek OSP Gminy Liniewo brał udział Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak, Prezes Zarządu Gminnego OSP RP Gminy Liniewo Jacek Kmieciak, Komendant Gminny Wiesław Szarmach i Maria Grabowska pracownik Gminy zajmująca się sprawami p. poż. w Gminie.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: