Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Gminny Dzień Matki
data publikacji: 24.maj.2023

W minione wtorkowe popołudnie w „Karczmie u Wiesi”, spotkały się Panie z wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich terenu Gminy Liniewo, by wspólnie świętować zbliżający się Dzień Matki.

W pięknych strojach i doskonałych nastrojach zjechały się z różnych stron naszej gminy, aby zasiąść do wspólnego poczęstunku, porozmawiać i razem potańczyć.

Mimo, że przewaga Pań na sali była dość znaczna znaleźli się wśród świętujących Pań również Panowie.

Oczywiście nie zabrakło Mirosława Warczaka Wójta Gminy Liniewo, który w kilku słowach przywitał „drogie  Mamy” oraz życzył dużo zdrowia, sił oraz tego by nadal były tak wspaniałymi, coraz piękniejszymi opiekunkami liniewskich rodzin. Kolejnym kierującym piękne słowa do zgromadzanych Pań był Adam Sosnowski Przewodniczący Rady Gminy Liniewo. Całość imprezy poprowadziła Lucyna Piwowarczyk Dyrektor GOKSiR w Liniewie.

Nie sposób wymienić wszystkich serdeczności oraz oddać atmosfery wczorajszego spotkania. Jedynie pozostaje podziękować wszystkim zaangażowanym osobom w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy grupie dzieci z młodszej sekcji wokalnej Domu Kultury w Liniewie, która recytacją i śpiewem wprowadziły wszystkie mamy w świąteczny nastrój.

Podziękowania kierujemy również do Pana Adama i Pana Tomasza, dzięki którym zabawa taneczna trwała na „całego” oraz do Panów: Bartka Eliasza i Kamila za wspaniałą zachętę do wspólnego śpiewania przy dźwiękach akordeonów.

Drogie Mamy jak zwykle byłyście wspaniałe i piękne więc dziękujemy z całego serca za każdą wspólną zabawę oraz niesłabnący entuzjazm.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: