Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
II Open Liniewo Festival. Projekt realizowany przy wsparciu sponsoringowym PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA. Projekt realizowany także ze środków Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza
data publikacji: 12.lip.2016

zdjęcie główneWyjątkowa zabawa, dobre humory i wspaniała atmosfera, to wszystko na Open Liniewo Festival. 9 lipca w naszej gminie po raz drugi odbył się festyn skierowany do różnych grup wiekowych. Zaczęliśmy atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców serwując im wiele radości na dmuchanym placu zabaw i karuzeli. Animatorzy zadbali o to, aby wszyscy wspólnie uczestniczyli w wielu konkursach, w których można było wygrać upominki i słodycze. Hitem dla naszych milusińskich była fontanna czekoladowa – palce lizać!

 

Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak o godz. 18.00 oficjalnie otworzył nasz II Open Liniewo Festiwal, gdzie życzył wszystkim uczestnikom imprezy przede wszystkim dobrej zabawy i odpoczynku przy ciekawych atrakcjach i dobrej muzyce. Tuż po wystąpieniu Pana Wójta orkiestra dęta LinStarT z GOKSiR z Liniewa zagrała koncert, który uświetnił naszą uroczystość w wyjątkowy sposób. Mieliśmy okazję usłyszeć również młodzieżową grupę wokalną ,,WENUS” z sekcji z GOKSiR w utworach polskich i zagranicznych. Dziewczęta – laureatki konkursów wokalnych (powiatowym i wojewódzkim), zaprezentowały kilka utworów w profesjonalnym wydaniu. Przeprowadziliśmy także kilka ciekawych konkursów dla mieszkańców gminy i gości, gdzie można było wygrać wartościowe nagrody ( elektryczną wyciskarkę do cytrusów, czajniki, noże kuchenne …).

Największą atrakcją, oczekiwaną przez wszystkich był koncert zespołu Disco Polo ,,MIG”, tutaj trudno w kilku zdaniach opisać wrażenia i zachwyt uczestników koncertu. Wspólny głośny śpiew, pląsy, tańce oraz podskoki nie miały końca. Publiczność znała prawie każdy utwór naszych gwiazd i oczywiście pomagała śpiewać jako chórek. Wcale nie mniejszą atrakcją był pokaz laserowy, przygotowany przez ekipę spod Warszawy, na nasz lipcowy wieczór. Wspaniałe SHOW, atrakcje świetlne przeniosły wszystkich w świat przestrzeni, gdzie lasery wirowały jak szalone i przeniosły widzów na chwilę do innego wymiaru.

Około godz. 23.00 rozpoczęła się zabawa taneczna przy zespole VOLARE DANCE z Orla. Zespół grał do późnych godzin nocnych. Dobór repertuaru był doskonały. Każdy kto lubi się bawić zapewne znalazł swoje ulubione utwory.

Pragniemy wszystkim podziękować za współpracę tego dnia i już dzisiaj zaprosić na kolejne wydarzenia w naszej gminie.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: