Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Rozgrywki PGNiG Ligi Mistrzów Orlika Liniewo 2016. Projekt realizowany przy wsparciu sponsoringowym PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA
data publikacji: 12.lip.2016

główne„ Rozgrywki PGNiG Ligi Mistrzów Orlika Liniewo 2016 uważam za otwarte”, tę klasyczną formułę wypowiedzianą przez wójta gminy p. Mirosława Warczaka usłyszeli uczestnicy V edycji LM Orlika w dniu 10 lipca. GOKSiR, Gerard Pobłocki i Tomasz Gierszewski to organizatorzy piątej już edycji rozgrywek piłkarskich o puchar Wójta Gminy. Sponsorem tytularnym rozgrywek po raz kolejny jest PGNiG, za co jesteśmy bardzo w
dzięczni i zobowiązani. Osiem drużyn z powiatów kościerskiego i starogardzkiego w dwóch grupach rozpoczęło zmagania o tytuł mistrza ligi. Grupę pierwszą A stanowią: Wysin, Więckowy, Feniks Skarszewy oraz Hugo Kościerzyna, drugą grupę B stanowią drużyny: Orląt Orle, Tygrysy z Bytoni, Gwiazda Liniewo oraz Stara Kiszewa. Życzymy wszystkim zawodnikom samych sukcesów oraz pomyślności nie tylko na boisku naszego Orlika. Powodzenia!!!

Pierwsze mecze rozgrywek zakończyły się naste wynikami: Feniks Skarszewy pokonał Hugo Kościerzyna 11-4; Gwiazda Liniewo po zaciętym i wyrównanym spotkaniu przegrała z drużyną Starej Kiszewy 5-6 a Orlęta Orle pokonały Tygrysów z Bytoni 11-4. Ostatnie spotkanie kolejki pomiędzy Wysinem i Więckowami odbędzie się w środę 13 lipca o godz. 19.30. Zapraszamy wszystkich do oglądania sportowych zmagań na Orliku.

DSC_0010 DSC_0009 DSC_0008 DSC_0007 DSC_0006 DSC_0004 DSC_0002

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: