Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Jubileusz Klubu Seniora
data publikacji: 16.maj.2023

12 maja 2023 roku przypadła 20 rocznica założenia pierwszego Klubu Seniora na terenie gminy Liniewo.

Z tej okazji w Gospodzie Bukowy Las, 11 maja o godzinie 18.00, spotkali się członkowie Klubu Seniora z Liniewa.

Uroczystość poprowadziła Dyrektor Domu Kultury w Liniewie Lucyna Piwowarczyk, a o oprawę muzyczną zadbał Pan Henryk Kurs.

Wśród zaproszonych gości byli: Mirosław Warczak Wójt Gminy Liniewo oraz Alicja Koprek Skarbnik Gminy Liniewo.

Jak na taki wspaniały jubileusz przystało były życzenia, wspomnienia i podziękowania.

Trudno byłoby wymienić ilość spotkań, wyjazdów czy wspólnych inicjatyw, podjętych przez Klub Seniora w Liniewie przez te minione 20 lat. Jedno jest w tym wszystkim najważniejsze – wspólnie spędzony czas i nawiązane przyjaźnie.

Tego właśnie życzymy wszystkim czterem Klubom Seniora z terenu Gminy Liniewo. Spotykajcie się i działajcie tak jak do tej pory. Podtrzymujcie tę piękną, już 20 letnią inicjatywę. Niech dopisuje Wam jak najlepsze zdrowie, a resztą to już się sami zajmiecie.

Choć siłą rzeczy część z tych osób, które zaczynały przygodę z klubem już odeszło to oczywiście pojawiają się nowi członkowie wnosząc swoją własną energię i różnorodność. Tu warto wspomnieć, że od 12 maja 2003 roku funkcję skarbnika Klubu Seniora w Liniewie pełni Pani Danuta Derra, natomiast pierwszym prezesem był Władysław Figiel, drugim Andrzej Freitag, a obecnie funkcję tę pełni Pani Krystyna Krakowiak.

Wszystkim zaangażowanym osobom w organizację tego spotkania serdecznie dziękujemy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: