Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wizyta „Jeżyków” w Gminnej Bibliotece Publicznej
data publikacji: 16.maj.2023

We wtorek, z okazji odbywającego się nieco wcześniej „Tygodnia Bibliotek”, Gminną Bibliotekę Publiczną w Liniewie odwiedziły przedszkolaki z grupy „Jeżyki”. Na wstępie, dzieci zapoznały się z zasadami panującymi w bibliotece, dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem oraz jak dbać o książki.

Z uwagą przysłuchiwały się piosence o „Fruzi w Bibliotece” i wysłuchały głośnego czytania bajki. Następnie pani Agnieszka oprowadziła dzieci po całej bibliotece. Szczególne zainteresowanie wzbudził wśród maluchów kącik dla najmłodszych i regały z książkami dla dzieci. Z wielkim zaangażowaniem oglądały książeczki, przyglądały się ilustracjom i słuchały treści bajek. Spotkanie w bibliotece było dla dzieci bardzo miłym i radosnym wydarzeniem, szczególnie, że dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Dziękujemy paniom Paulinie i Hani za miłe spotkanie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: