Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
„KGW Dzieciom” – Wojaże mieszkańców Wysina
data publikacji: 29.cze.2016

Dnia 18 czerwca 2016r. odbył się końcowy etap realizacji programu „KGW Dzieciom”, dzięki wsparciu fundacji im. Ignacego Łukasiewiczaobraz 2 PGNiG. Kilkudziesięcioosobowa grupa z gminy Liniewo w tym grupa z Wysina udała się na Mazury. Podczas wycieczki z udziałem przewodnika, który omawiał historię mijanych miejscowości przybyliśmy do Świętej Lipki, gdyż będąc na Mazurach koniecznie trzeba tam zajrzeć. Następnym punktem był Gierłoż – kwatera Hitlera, Mrągowo, słynące z Pikniku Country oraz obiad nad jeziorem Czos, Olsztyn – Stare Miasto, Gietrzwałd – Sanktuarium Maryjne.

25 czerwca 2016r. w godzinach porannych wybraliśmy się rodzinnie z dziećmi na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Łebie. Najważniejsze były oczywiście dinusie. Moc atrakcji miedzy innymi: przejażdżki z Flinstonami, zamek Strachu, kino 7D, kolejka Czerwonego Kapturka, rowerki wodne oraz pontonowa zjeżdżalnia wodna (HIT!!!!) i wiele, wiele innych. Na koniec kąpiel w naszym morzu. Pogoda dopisała powróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni, bo przecież o to chodzi. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w realizacji programu.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: