Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Kolejne spotkanie sprawozdawczo – wyborcze tym razem OSP  Lubieszyn
data publikacji: 04.mar.2021

W minioną sobotę 27 lutego br. odbyło się kolejne spotkanie sprawozdawczo – wyborcze OSP Lubieszyn. Tradycyjnie odczytano sprawozdania z działań w roku 2020 i przyjęto budżet na 2021 rok. Podczas spotkania odbyło się głosowanie nad wyborem zarządu OSP Lubieszyn, nowy zarząd ukonstytuował się w składzie:

Kamil Freda – prezes

Ireneusz Graczyk – naczelnik

Dorota Łukowicz – skarbnik

Bartłomiej Freda – sekretarz

Szymon Graczyk – członek

 

 

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, zebrania odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, dystansu, z ograniczeniem ilości  gości i przyjaciół Naszych Strażaków. Nie obyło się jednak bez słów wdzięczności i życzeń dla druhen i druhów. Wójt gminy Liniewo dh Mirosław Warczak podziękował całemu poprzedniemu i obecnemu  zarządowi oraz wszystkim obecnym strażakom za poświęcenie i oddanie dla tej pięknej i honorowej służby. Życzył  powodzenia, wszelkiej satysfakcji  oraz tego, aby ten rok był  hojny, zdrowy i łaskawy dla wszystkich druhen i druhów, Rycerzy Świętego Floriana oraz ich rodzin i przyjaciół.

 

        

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: