Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Kolejny sukces Koła Gospodyń Wiejskich z Liniewa
data publikacji: 21.cze.2022

    Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu w dniu 4 czerwca 2022 r. podczas XXIX Pomorskich Agro – Targów zorganizował konkurs kulinarny pn. „Słodkie i wytrawne dania z rabarbarem”.    

              Do konkursu przystąpiło 12  Kół Gospodyń Wiejskich z 5 powiatów. Okazało się, że najbardziej oryginalnym i smakowitym daniem były gołąbki zawijane w liściach rabarbaru z sosem rabarbarowym przygotowane przez nasze panie z KGW Liniewo, które zajęły I miejsce w tym konkursie. Jedną z nagród był puchar i 2-palnikowa kuchenka indukcyjna.

Należy przypomnieć, że minęło 5 lat jak przewodniczącą koła jest pani Wanda Ciecholewska. W tym okresie koło brało udział w konkursach kulinarnych w Lubaniu i za wystawione potrawy otrzymało 3 razy pierwsze miejsce, 1 raz drugie miejsce i 1 raz wyróżnienie. Pomysłodawczynią wszystkich potraw, jest  wiceprzewodnicząca koła pani Marzena Michalewicz.

           Panie z KGW Liniewo koncentrują się na kilku obszarach działań, które dotyczą promocji naszej gminy oraz integracji członkiń.

„Bardzo, bardzo dziękujemy i gratulujemy tak Wielkiego sukcesu jednocześnie życząc kolejnych”

Wójt Gminy Liniewo

Mirosław Warczak

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: