Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Nagrody za udział w konkursie plastycznym
data publikacji: 13.lis.2023

W ramach Pomorskiego Tygodnia Edukacji Prawnej, uczniowie ze szkoły podstawowej w Głodowie, wzięli udział w konkursie plastycznym pod nazwą: „Gdybym był świadkiem”.

W dniu dzisiejszym tj. 13 listopada, w budynku Sądu w Kościerzynie, aż pięciu młodych uczniów odebrało nagrody i wyróżnienia.

Wizyta zgromadzonych dzieci i młodzieży przebiegała w dość nietypowy sposób, gdyż laureaci konkursu zostali oprowadzeni po różnych salach mieszczących się w sądzie. Poniżej zamieszczone zdjęcia najlepiej przedstawią jakie miejsca znajdują się w takim budynku. Niekwestionowaną sensację wzbudziła sala, w której znajduje się „lustro weneckie”, o tym jakie ma ono zastosowanie opowiedział Pan Prokurator. Ostatnim punktem spotkania było rozdanie nagród i tu gratulujemy wspaniałym artystom wyróżnień, które otrzymali: Maja Kowalewska, Marta Breska i Aleksander Milczyński. Dwoje pozostałych uczniów Magdalena Osowska oraz Nikodem Góra, w ramach swoich kategorii wiekowych otrzymali pierwsze miejsca.

Dziękujemy za udział w konkursie i reprezentowanie naszej gminy, gratulujemy talentu oraz zajętych miejsc.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: