Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Naszą Gminę zamieszkuje sporo utalentowanych osób.
data publikacji: 06.lis.2013

Naszą Gminę zamieszkuje sporo utalentowanych osób, wiele z nich odkryto dzięki działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Liniewie. Od jakiegoś czasu takim „odkrytym nieoszlifowanym diamentem” z ogromnymi możliwościami wokalnymi jest Marta Jurczak. To właśnie ona już w wieku 5 lat zaczęła uczęszczać na zajęcia śpiewu i tańca prowadzone przez Panią Dyrektor Lucynę Piwowarczyk. Marta jako pierwsza z Gminy Liniewo wyruszyła na Ogólnopolski Przegląd Muzycznie Uzdolnionych pn.; „Wygraj Szansę”. Konkurs ten został zorganizowany dzięki jednemu z programów edukacyjnych „TRZEŹWOŚĆ NA CO DZIEŃ”.

28 października w Gdyni Marta jako jedna z 16 uczestników dzięki wielkiemu zaangażowaniu została poproszona o BIS . Zaprezentowała się znakomicie, udowodniła bowiem  że prawdziwe jest porzekadło „Nie samym chlebem człowiek żyje”. Muzyka, śpiew  są dla niej jak powietrze bez którego funkcjonować się nie da. Udowodniła wielu osobom, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy głęboko wierzyć i dążyć do upragnionego celu. Marcie życzymy wielu sukcesów na przyszłość, zwracamy się również do tych co mają talent, pasję, umiejętności aby nie zaprzepaścili swojej szansy i aby przyszli do Domu Kultury, my z pewnością pomożemy .

Pragniemy serdecznie podziękować Komisji do spraw Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w w Liniewie oraz Panu Wójtowi Gminy za wsparcie i miłe słowa skierowane do naszych małych artystów oraz popieranie wspólnych działań.


 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: