Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Opłatkowe spotkanie Klubu Seniora w Liniewie
data publikacji: 15.gru.2017

Mimo iż do Bożego Narodzenia trochę czasu już sporo dni w naszej gminie spotykamy się przy stole na którym kładziemy opłatek, aby przypomniał nam tajemnicę Bożego Narodzenia, aby zaśpiewać kolędę i rozweselić się w darze miłości Nowo narodzonego Jezusa.
Tak stało się również na spotkaniu opłatkowym dla Klubu Seniora w Liniewie. które miało miejsce w czwartek 14 grudnia Sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Już prawie 15 lat seniorzy z Liniewa przy każdej okazji starają się ze sobą spędzać czas. Zawiązały się tu przyjaźnie jak w prawdziwej rodzinie. Okres Świąt to szczególny czas gdzie nasi mieszkańcy spotykają się , aby pobyć w swoim towarzystwie.
Po raz kolejny Ksiądz Proboszcz Grzegorz Flisikowski rozpoczął spotkanie opłatkowe. Ciepłe słowa do zebranych wraz ze świątecznymi życzeniami złożył wójt gminy Mirosław Warczak, który bardzo ceni sobie współpracę z wszystkimi seniorami w Gminie. Klubowicze składając sobie życzenia , łamiąc się opłatkiem byli wzruszeni i podekscytowani.
Takie spotkania są bardzo cenne i wyjątkowe. Na co dzień często nie mamy czasu by szczerze ze sobą porozmawiać w miłej , spokojnej atmosferze. Czas zbliżając się Świąt to dobry czas na uściski , dobre słowa i przebaczenia.
Wszystkim Seniorom składamy najserdeczniejsze Życzenia na Święta i Nowy 2018 rok

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: