Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
PLENEROWE WARSZTATY PLASTYCZNE W MALOWNICZEJ GMINIE LINIEWO
data publikacji: 29.sie.2013

Warsztaty  plenerowe to nauka poprzez zabawę i wspólnie spędzony czas. Nabywanie  praktycznych umiejętności dzięki pracy z instruktorem i innymi uczestniczkami warsztatów. Dzieci i młodzież z Gminy Liniewo malowały pejzaże , systematycznie przez cały tydzień od poniedziałku do piątku w sierpniu spotykały się liczną grupą, aby każdy mógł przelać na papier swoją wyobraźnię, swoje emocje i talent. Pani Aneta Gajewska, instruktorka kółka plastycznego z GOKSiR, zaraża dzieci i młodzież  swoją pasją.

Dzieci są kreatywne z natury, dlatego tą wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Jak pokazuje praktyka, kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych stanowi podstawę rozwoju twórczości dziecięcej. Celem zajęć prowadzonych w ramach kółka plastycznego było rozwijanie twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości, a przede wszystkim wiary we własne siły. Poznanie różnych technik plastycznych, wzbogacić kontakt ze sztuką i jej twórcami. Dzieci miały okazję zabawy z kolorami, poćwiczenia swojej wyobraźni oraz zdolności manualnych.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: