Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
POWIATOWE IGRZYSKA W PIŁCE HALOWEJ
data publikacji: 19.paź.2017

Powiatowe Igrzyska w piłce halowej już za nami. W poniedziałek 02.10.2017r. w Starej Kiszewie spotkały się najlepsze drużyny poszczególnych gmin z powiatu kościerskiego.

Zawody otworzył i przywitał wszystkie zespoły Koordynator Sportu w Gminie Stara Kiszewa Pan Michał Bieliński, gospodarz zawodów. W naszej grupie pierwszy mecz rozegraliśmy z Lubaniem, z którym wygraliśmy 3:1. Kolejnym naszym rywalem na boisku był zespół z Łubiany, z którym zremisowaliśmy 1:1, jednocześnie zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. W finale spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy ze Starej Kiszewy i po regulaminowy czasie wynik był remisowy 0:0, a o zwycięstwie musiały zadecydować trzy serie rzutów karnych, w których lepsi okazali się gospodarze.

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Stara Kiszewa
  2. SP Liniewo
  3. SP Łubiana
  4. SP Dziemiany
  5. SP Karsin
  6. SP Lubań

Skład naszego zespołu: Igor Piwowarczyk, Krzysztof Butowski, Mikołaj Pstrąg, Kacper Tusk, Wojciech Chamier-Gliszczyński, Szymon Pykało, Jakub Olszewski

Opiekun: Tomasz Gierszewski

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: