Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
POWIATOWE IGRZYSKA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
data publikacji: 19.paź.2017

Drużyna chłopców z naszej szkoły obroniła tytuł mistrzów powiatu w unihokeju chłopców.W środę 18 października 2017 r. w Zespole Oświatowym w Liniewie spotkało się 7 najlepszych drużyny poszczególnych gmin i miasta z powiatu kościerskiego, w sumie około 80 osób.

Zespoły, które przystąpiły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się reprezentacje: SP w Dziemianach, SP w Wielu, SP nr 3 w Kościerzynie oraz SP w Lubaniu. W drugiej zaś:, SP w Nowym Klinczu, SP w Lipuszu oraz SP w Liniewie. W poszczególnych grupach rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy grup rozegrali między sobą mecze o miejsca I-II w końcowej klasyfikacji. Natomiast drużyny, które zajęły miejsce drugie w grupie rozegrały między sobą mecze o miejsca III-IV w końcowej klasyfikacji.

Chociaż wszystkie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, zwycięzca, mógł być tylko jeden i została nim nasza drużyna wygrywając zdecydowanie w finale 6:1. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę i  powiat na dalszym szczeblu rozgrywek. Etap półfinału wojewódzkiego odbędzie się w Powiecie Gdańskim.

Wszystkie spotkania dostarczyły kibicom, trenerom, jaki i oczywiście samym zawodnikom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron.

Klasyfikacja końcowa Powiatowych Igrzysk w Unihokeju chłopców:

  1. SP w Liniewie
  2. SP w Wielu
  3. SP w Nowym Klinczu
  4. SP nr 3 w Kościerzynie
  5. SP w Lubaniu
  6. SP w Lipuszu
  7. SP w Dziemianach

 

Skład zespołu: Krzysztof Butowski, Kacper Tusk, Mikołaj Pstrąg, Paweł Wernicki, Seweryn Richert, Igor Piwowarczyk, Jakub Dolny, Dominik Majewski, Kacper Lizakowski, Wojciech Chamier Gliszczyński, Jakub Olszewski, Szymon Pykało.

Trener: Tomasz Gierszewski

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: