Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Przedszkolaki dla Babć i Dziadków
data publikacji: 23.sty.2015

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków

W piątek 23 stycznia odbyło się spotkanie uroczyste z tej okazji.

Panie z przedszkola z Liniewa Pani Ilona Truszczyńska, Pani Elwira Rymon-Lipińska, Pani Mirosława Mamińska, Pani Hanna Pobłocka oraz Pani Danuta Miotk przygotowały wspaniałe występy dla naszych gości. Najmłodsze dzieci z naszej gminy –przedszkolaki pokazały swoje artystyczne zdolności .

Były piosenki , wierszyki i jasełka. Każdy maluch przygotował dla swoich ukochanych babć i dziadków  upominek-serduszko. Ten dzień był pełen miłych wrażeń i niespodzianek. Nasi goście tryskali dumą i zadowoleniem ze swoich małych pociech. Podczas występów sala błyszczała od fleszyJ

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować  Dyrektorowi  ZO w Liniewie Panu Zbigniewowi Werczyńskiemu , oraz Panu Wójtowi Mirosławowi Warczakowi  za obecność  i słowa skierowane do gości.

Wszyscy rodzice zaangażowali się w to przedsięwzięcie za co im bardzo dziękujemy- ( przede wszystkim za pyszne swojskie ciasta , faworki i pączki).

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: