Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Sprawozdanie z przebiegu uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.
data publikacji: 23.sty.2015

          W Sali GOKSiR w Liniewie klasa III ze Szkoły Podstawowej w Liniewie pod kierownictwem wychowawczyni Pani Ewy Pawłowskiej oraz opiekunki Pani BeatyPuzdrowskiej zorganizowano piękną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzień 22 stycznia 2015 roku był niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, łez –wzruszeń  i radości. Na wstępie dzieci pokazały swoje talenty recytatorskie oraz wokalne. Wychowawczyni Pani Ewa Pawłowska była również wzruszona, a zarazem bardzo zadowolona  ze swojej klasy , można powiedzieć , że uczniowie klasy III wystąpiły zawodowo J.

Babcie i dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt .

Wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które same wykonały. Były to piękne certyfikaty dla każdej babci i dziadka oraz obrazki gipsowe malowane ręcznie.

Wiele radości i humoru przyniósł konkurs , który poprowadziła wychowawczyni klasy III. Wnuczęta przygotowały zagadki związane ze swoimi dziadkami , po czym rozpoznawano danego dziadka , lub babcie ( np. moja babcia ma żółte włosy i czyta gazetę …, pomimo emerytury mój dziadek jeszcze pracuje w ogrodzie, mój dziadek podsuwa mi czekoladę i jeździ ze mną rowerem…J )

Było zabawnie i sympatycznie.

Po części artystycznej i konkursie zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Dziękujemy Paniom z domu kultury za przygotowanie sali i upięcie dekoracji , Pani Anecie Gajewskiej plastyczce z GOKSiR za wykonanie dekoracji oraz Pani Jolancie Flis z Rady Rodziców za pomoc w organizacji, także wszystkim matkom , które tego dnia włączyły się w wspólną inicjatywę.

 Ogromne podziękowania kierujemy do  Pani Ewy Pawłowskiej oraz Pani Beaty Puzdrowskiej za profesjonalne przygotowanie części artystycznej i przepiękną inscenizację , która na długo pozostanie przede wszystkim w pamięci naszych ukochanych babć i dziadków.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: