Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
RODZINNE ZAWODY WĘDKARSKIE na Jeziorze Deka
data publikacji: 31.sie.2020

W słoneczny niedzielny poranek, 30 sierpnia 2020r. na Jeziorze Deka, dzierżawionym przez Koło Wędkarskie Żuraw, zjechali się miłośnicy wędkowania z terenu Gminy Liniewo i okolic aby wziąć udział w kolejnych już Rodzinnych Zawodach Wędkarskich🐟👨‍👦👨‍👧

 

 

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem lecz ze względu na ograniczenia projektu i w związku z panującą pandemią koronawirusa udział w turnieju mogło wziąć tylko pierwsze dziesięć zgłoszonych drużyn. Każdy zawodnik za udział w rywalizacji otrzymał nagrodę rzeczową oraz pamiątkową żółtą koszulkę, która niewątpliwie wyróżniała się barwą i odznaczała się wśród zieleni.

 

Zawody były doskonałą okazją do wspólnej integracji, wymiany doświadczeń i zabawy z „nutą” zdrowej rywalizacji. Impreza na świeżym powietrzu przebiegła w radosnej, spokojnej i rodzinnej atmosferze. Była to niezapomniana przygoda dla dzieci i młodzieży.

 

Zaproszeni na spotkanie Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak i Elizabeth Newton, Wiceburmistrz partnerskiej Gminy Ebsdorfergrund z Niemiec wręczali zwycięzcom nagrody i medale🏆🥇

 

Po udekorowaniu zwycięzców i zamknięciu turnieju, wszyscy uczestniczy zawodów udali się na ciepły posiłek, by ponownie wspólnie spędzić ze sobą czas i powspominać wędkarskie zmagania. Spotkanie osłodziły uczestnikom drożdżówki ufundowane przez Cukiernię, Piekarnię pana Pawła Kropidłowskiego z Liniewa, za które serdecznie dziękujemy.

 

Oto wyniki:
Puchar za największą wagę złowionych ryb otrzymała rodzina Michalewicz z Liniewa (pan Bartłomiej i pani Katarzyna).

Puchar za największą złowioną rybę otrzymała także rodzina Michalewicz (tym razem pani Marzena i pan Wojciech). Gratulujemy zwycięzcom. Życzymy wielu udanych połowów i ekscytujących chwil podczas wędkowania👏👍😃

 

 

 

Wiera Bejger
Małgorzata Wilczewska

( Stowarzyszenie Kół  Gospodyń Wiejskich Gminy Liniewo)

 

 

 

Konkurs organizowany był w ramach projektu Szkoła Liderów Wiejskich dofinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin.

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: