Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
RODZINNE ZAWODY WĘDKARSKIE na Jeziorze Liniewskim
data publikacji: 19.wrz.2016

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W słoneczny sobotni poranek, 17 września 2016 r. na Łowisku w Liniewie zjechali się miłośnicy wędkowania z terenu Gminy Liniewo i okolic  aby wziąć udział w pierwszych Rodzinnych Zawodach Wędkarskich.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ale ze względu na ograniczenia projektu wziąć udział mogło tylko pierwsze siedem zgłoszonych rodzin. Stowarzyszenie GkGW Gminy Liniewo w partnerstwie z OSP Liniewo napisały projekt i pozyskały środki finansowe na realizację Inicjatywy Lokalnej pn. „Rodzinne zawody wędkarskie” zrealizowane w ramach projektu „Wiejska Szkoła Liderów” finansowanego z Programu FIO 2016 przez MRPiPS

 

Puchar za największą rybę otrzymała rodzina Michalewicz z Liniewa (Bartłomiej i Katarzyna) a  Puchar za największą ilość zlowionych ryb otrzymała rodzina Ziniewicz (Łukasz i Leon),

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Każdy zawodnik otrzymał nagrodę za udział oraz świetną czerwoną koszulkę z logo głównego sponsora. Spotkanie osłodził uczestnikom drożdżówkami pan Paweł Kropidłowski, za które serdecznie dziękujemy. Na zakończenie wędkarskich zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek.

 

Organizatorzy w kolejnych zawodach zagwarantują wzięcie udziału wszystkim zgłoszonym rodzinom gdyż te zawody okazały się świetną zabawą, integracją rodzin wędkarskich, wymianą doświadczeń, zdrową rywalizacją oraz niesamowitą przygodą dla dzieci i młodzieży. Padły również propozycje aby zapisać rodzinne zawody wędkarskie do imprez cyklicznych. Postaramy się aby te życzenia spełnić więc do zobaczenia za rok!

 

 

Wiesia Stolc

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: