Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Śpiewamy, gramy, tańczymy dla mamy i taty
data publikacji: 03.lip.2013

„Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu, dopiero pilna praca go obroni i wartość mu wielką nadaję”  Słowami Stanisława Staszica podkreślamy ogrom znaczenia  słowa – talent.

Nasze dzieci, które systematycznie przychodzą na próby, po pewnym czasie i aktywnym treningu stają się coraz pewniejsze, rozwijają swoje umiejętności pod okiem instruktorów Domu Kultury. 29 czerwca 2013r. odbyły się występy artystyczne w GOKSiR pn.”Śpiewamy, gramy i tańczymy dla mamy i taty”. Każde dziecko, po otrzymaniu zaproszenia, wręczyło je swoim najbliższym aby ci mogli zobaczyć trud i poświecenie ,wielki zapał i miłość swoich pociech podczas występów na scenie. Rodzice tryskali dumą, bili ogromne brawa a  uśmiech nie schodził im z twarzy. Dziękujemy wszystkim za przybycie, dziękujemy Panu Wójtowi Mirosławowi Warczak za słodkie upominki dla artystów oraz wszystkim instruktorom pracujących w GOKSiR w Liniewie. We wrześniu ruszamy z naładowanymi bateriami i zapraszamy wszystkich na zapisy na kolejny rok.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: