Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie opłatkowe w Wysinie
data publikacji: 17.gru.2018
W Wysinie w sali OSP 14 grudnia odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Uczestniczyło w nim około 120 seniorów z Wysina, Chróstów Wysińskich. Uroczystość rozpoczęła się inscenizacją , którą przygotowali uczniowi ze Szkoły Podstawowej z Wysina z okolicznościową inscenizacją bożonarodzeniową. Uczestnicy spotkania podzielili się tradycyjnym opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
 

Przy obficie zastawionym stole i rozmowach upływał wszystkim miło czas. Nie mogło zabraknąć prezentów. Na uroczystości byli obecni Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak, Skarbnik Gminy Alicja Koprek oraz Ksiądz Arkadiusz Ćwikliński i radni Pan Wiesław Szarmach, Pan Piotr Krzyżanowski i Pan Sławomir Zabrocki .
Po wspólnym poczęstunku dzieci i młodzież z sekcji wokalnych z GOKSiR zaśpiewały piękne piosenki, które wprowadziły w wigilijny nastrój. Tego dnia był również z nami niezastąpiony Pan Leszek Plichta, który od lat w lokalnym środowisku uświetnia prawie wszystkie imprezy. To dzięki niemu mogliśmy wszyscy razem pośpiewać kolędy. Bardzo serdecznie dziękujemy za gościnność i za poczęstunek, który przygotowała Pani Urszula Potrykus ze swoją brygadą.
Spotkania opłatkowe w naszej gminie są od wielu lat tradycją , jesteśmy bardzo szczęśliwi , że mieszkańcy chętnie uczestniczą w tych wydarzeniach i korzystają z naszych zaproszeń.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: