Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie opłatkowe w Wysinie
data publikacji: 09.gru.2013

W Wysinie odbyło się 5 grudnia tradycyjne spotkanie opłatkowe w Sali OSP Wysin.  Uczestniczyło w nim około 140 osób z Wysina, Chróstów Wysińskich, Iłownicy i Starego Wieca.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie Mszą świętą, którą celebrował ks. Proboszcz Andrzej Żur. W dalszej części uroczystości wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wysinie z okolicznościową inscenizacją bożonarodzeniową. Uczestnicy spotkania podzielili się tradycyjnym opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Przy obficie zastawionym stole i rozmowach upływał wszystkim miło czas. Nie mogło zabraknąć Mikołaja i prezentów. Na uroczystości byli obecni Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak, Skarbnik Gminy Danuta Skuza i Przewodniczący Rady Gminy Wiesław Szarmach.

Cudowną atmosferę tego spotkania zawdzięczamy prężnie działającym Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Wysina. Sponsorami spotkania opłatkowego w Wysinie byli:  Firma PGNiG, Urząd Gminy Liniewo, Ośrodek Pomocy Społecznej w Liniewie, Bank Spółdzielczy w Skarszewach, Sołtysi wsi: Chrósty Wysińskie, Iłownica, Stary Wiec i Wysin, Pani Grażyna Balcerzak, Sebastian Posański, Gerard i Renata Ranachowscy.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: