Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
SZKOŁA PODSTAWOWA W LINIEWIE NAJLEPSZA W POWIATOWYCH ZAWODACH W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
data publikacji: 08.lis.2013

Powiatowe Igrzyska w unihokeju chłopców już za nami. We wtorek 05.11.2013r. W Wielkim Podlesiu spotkały się najlepsze drużyny poszczególnych gmin z powiatu kościerskiego, w sumie około 80 osób.

 

 

 

Zawody otworzył i przywitał wszystkie zespoły Koordynator Sportu w Gminie Kościerzyna Pan Mariusz Skrzypkowski, gospodarz zawodów. W naszej grupie pierwszy mecz rozegraliśmy ze Starą Kiszewą, z którą wygraliśmy 3:0. Kolejnym naszym rywalem na boisku był zespół z Lipusza z którym zremisowaliśmy 1:1. Ostatni mecz fazy grupowej rozegraliśmy z ZSP nr 3 w Kościerzynie i z tej rywalizacji wyszliśmy zwycięsko pokonując rywali 1:0 i jednocześnie zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. W finale spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy z Wielkiego Podlesia i wygraliśmy 1:0 zdobywają mistrzostwo Powiatu Kościerskiego w Unihokeju chłopców w roku szkolnym 2013/2014.

Skład zespołu: Krystian Komar, Paweł Kowalczyk, Szymon Węsierski, Paweł Błędzki, Aleksander Miłosz, Wojciech Jażdżewski, Kacper Wirkus, Adrian Butowski

Opiekun: Tomasz Gierszewski

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: