Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Drużyn Podwórkowych na Orliku w Liniewie
data publikacji: 26.cze.2023

W minioną sobotę 25 czerwca, rozegrano turniej „Drużyn Podwórkowych” z terenu Gminy Liniewo. Do udziału zgłosiło się 6 drużyn, jedna w kategorii wiekowej chłopców (7-10 lat) oraz pięć drużyn w kategorii wiekowej 11-13 lat. Wśród tych pięciu drużyn były trzy grupy chłopięce i 2 mieszane (dziewczęta z chłopcami).

Organizatorami tego sportowego wydarzenia byli animatorzy Orlika w Liniewie z Gerardem Pobłockim na czele, Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak oraz GOKSiR w Liniewie.

Pierwszy mecz, który zaczął się o godzinie 14.15 zagrali młodzi piłkarze (kat. 7-10 lat z dziewczynami). Kolejne starcia 5 pozostałych drużyn trwały jeszcze kilka następnych godzin. O godzinie 17.15 sędzia odgwizdał koniec ostatniego meczu. Fc Liniewo wygrało cały turniej i około godziny 17.30 rozdano medale.

Wszystkie mecze przebiegały w duchu rywalizacji sportowej, nie zabrakło zacięcia i wielu emocji, które wspaniale podkręcała zgromadzona publiczność. Na kolejny turniej zapraszamy już w drugiej połowie sierpnia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju. Serdeczne podziękowania kierujemy do zgromadzonych rodziców i kibiców, w szczególności do tych, którzy zakupili napoje i lody dla młodych sportowców

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: