Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023
data publikacji: 23.cze.2023

We wszystkich naszych szkołach, 23 czerwca, odbyły się ostatnie apele roku szkolnego 2022/2023. Dyrektorzy i nauczyciele pożegnali dzieci na czas wakacji, życząc im bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkół we wrześniu.

Podczas uroczystości we wszystkich szkołach z terenu gminy, obecni byli przedstawiciele Wójta i Rady GminyWójt Mirosław Warczak uczestniczył w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego w Zespole Oświatowym w Liniewie. Po części oficjalnej i występach artystycznychw swoim przemówieniu podziękował wszystkim uczniom, rodzicom, całemu gronu pedagogicznemu, opiekunom, wychowawcom, dyrektorom oraz pracownikom administracyjno-gospodarczym za wytrwałą, systematyczną, całoroczną pracę z dziećmi. Dziękował również za wielkie i szlachetne serce włożone w wychowanie i kształtowanie młodego pokolenia tak fantastycznej i zdolnej młodzieży.

Wójt w dalszej części swojej wypowiedzi życzył wszystkim między innymi: zdrowia, wytrwałości, dużo uśmiechu i radości na co dzień, a przede wszystkim bezpiecznych, udanych i słonecznych wakacji.

W trakcie uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne i nagrody Wójta Gminy Liniewo dla najlepszych uczniów klas VI ze szkół w Głodowie, Garczynie i Wysinie oraz najlepszego ucznia oraz najlepszego absolwenta Szkoły Podstawowej w Liniewie.

Nagrody otrzymali:

Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej w Liniewie – Kajetan Klonowski

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Liniewie – Magdalena Pstrong

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Głodowie – Maja Potrykus

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Wysinie – Wojciech Piotrzkowski

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Garczynie – Oliwia Skiba

My ze swojej strony strony życzymy Wam Drodzy Uczniowie słonecznych i oczywiście bezpiecznych wakacji, beztroskich chwil w tym pięknym czasie oraz powrotu do murów szkoły z nową energią.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: