Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Tenisa stołowego
data publikacji: 18.lis.2019

W naszej gminie został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Zespole Oświatowym w Liniewie . Turniej był skierowany do mieszkańców gminy.
Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu zasad gry Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły, przy których zaangażowano sędziego Jarosława Gierszewskiego. Czuwał on także nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup do końca toczyła się zacięte rywalizacja o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
 
Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Bardzo nas cieszy, że wciąż w naszej gminie jest ogromne zainteresowanie turniejem tenisa , udział w zawodach wzięło 30 osób. A oto wyniki w poszczególnych kategoriach:
Kategoria dziewczęta:
I miejsce Zuzanna Dalecka
II miejsce Paulina Klawikowska
III miejsce Magdalena Zypper
IV miejsce Kaja Szymichowska
Kategoria szkoła podstawowa klasy I – VI
I miejsce Fabian Szymichowski
II miejsce Filip Garski
III miejsce Łukasz Szultka
IV miejsce Szymon Gruchała
Kategoria klas VII –VIII
I miejsce Krzysztof Butowski
II miejsce Wojciech Morawiec
III miejsce Mikołaj Pstrąg
IV miejsce Kacper Kowalewski
Kategoria od 16 do 40 lat
I miejsce Tomasz Osowski
II miejsce Paweł Damps
III miejsce Damian Klawikowski
IV miejsce Adrian Butowski
Kategoria powyżej 40 lat
I miejsce Zbigniew Michnowski
II miejsce Jarosław Gierszewski
III miejsce Arkadiusz Kowalewski
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez GOKSiR w Liniewie i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: