Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczyste spotkanie opłatkowe Głodowskiego Klubu Seniora
data publikacji: 19.gru.2019

Boże Narodzenie tuż , tuż. W naszej gminie sporo spotkań wciąż się odbywa. Tym razem 17 grudnia we wtorek w Sali wiejskiej w Głodowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Głodowskiego Klubu Seniora. Po raz pierwszy w swoim towarzystwie wraz z Księżmi i władzami gminy , także Panią sołtys spędzili ze sobą wszyscy mile czas. Klub istnieje niecały rok , a już sporo wspólnych chwil za nami. Zawiązały się tu przyjaźnie jak w prawdziwej rodzinie. Okres Świąt to szczególny czas gdzie nasi mieszkańcy spotykają się , aby pobyć w swoim towarzystwie, by nie być samotnym.
Ciepłe słowa płynęły ze strony Księdza Proboszcza oraz Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy. Klubowicze składając sobie życzenia , łamiąc się opłatkiem byli wzruszeni i podekscytowani.
Takie spotkania są bardzo cenne i wyjątkowe. Na co dzień często nie mamy czasu by szczerze ze sobą porozmawiać w miłej , spokojnej atmosferze. Czas zbliżając się Świąt to dobry czas na uściski , dobre słowa i przebaczenia. Całą uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu młodzieży z sekcji GOKSiR.

Wszystkim Seniorom składamy najserdeczniejsze Życzenia na Święta i Nowy 2020 rok

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: