Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt.: „Symbole wiosny w 3D”
data publikacji: 27.maj.2015

Dnia 25 maja 2015 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt.: „Symbole wiosny w 3D”. Konkurs został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Liniewie.

Na rozdanie nagród przybyli laureaci z nauczycielami. Na uroczystości obecny był również Dyrektor Szkoły Podstawowej w Głodowie Pan Marek Kiedrowicz. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do Domu Kultury dostarczono 27 prac. Komisja w składzie: Pani Bożena Karczyńska, Pan Marek Miler, Pani Alicja Koprek i Pani Irena Rekowska, ze wszystkich prac wyłoniła zwycięzców. Prace oceniane były pod kątem staranności, pomysłowości oraz względnej samodzielności dziecka, wszystkie były na wysokim poziomie i świadczyły o wysokim zaangażowaniu dzieci. Autorom nadesłanych prac serdecznie gratulujemy. Specjalne podziękowania składamy Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która wspólnie z Biblioteką ufundowała nagrody książkowe. „Pięknej urody”, pokonkursową wystawę prac plastycznych można obejrzeć w holu Domu Kultury w Liniewie. Serdecznie zapraszamy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: