Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wielki dzień wigilijny w GOKSiR dla seniorów z Liniewa
data publikacji: 09.gru.2014

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku….” Cytując słowa piosenki Czerwonych Gitar,  odbył się ten wielki dzień wigilijny w GOKSiR dla seniorów z Liniewa.  Dzień, w którym w świątecznej atmosferze możemy się spotkać, powspominać, porozmawiać i po prostu ze sobą pobyć. 9 grudnia zebraliśmy się o godz. 12.00 w Sali widowiskowej GOKSiR.

Wśród zaproszonych gości byli obecni: Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak, Przewodniczący Rady Gminy Pan Wiesław Szarmach, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Barbara Okrój, Ksiądz Proboszcz Parafii z Liniewa Grzegorz Flisikowski, Pani Skarbnik Gminy Liniewo Danuta Skuza , Sołtysi z sołectwa Liniewo, Sobącza, Płacht, Lubieszyna, Liniewskich Gór i Lubieszynka.

Po części artystycznej w wykonaniu dzieci z sekcji Domu Kultury, rozpoczęła się część oficjalna. Modlitwę poprowadził Ks. Grzegorz  Flisikowski Proboszcz Parafii Liniewo. Następnie Wójt Gminy Liniewo oraz Przewodniczący Rady Gminy złożyli wszystkim świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem.

Wzruszeniom, uściskom i serdecznym słowom nie było końca, ale trzeba było również posilić ciało, aby móc potem dobrze się bawić. Po smacznym obiedzie, który przygotowała p. Reginę Domagała, rozpoczęła się zabawa przy Kapeli Kaszubskiej z Kościerzyny.  Jeśli ktoś zgłodniał lub miał ochotę na przekąskę, czekała na niego kawa, ciasto i owoce. Czas upływał bardzo szybko. Jesteśmy pewni, że wiele osób wyjeżdżało z pewnego rodzaju niedosytem, że tego czasu razem wciąż za mało, ale na pewno wszyscy byli bardzo zadowoleni.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: