Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Mikołajki 2014
data publikacji: 09.gru.2014

Akcja „Mikołajki” wpisała się już na dobre w kalendarz imprez GOKSiRu w Liniewie. Co roku na początku grudnia pracownicy Domu Kultury organizują zabawy dla dzieci oraz spotkanie z Mikołajem z Laponii. Masa słodyczy, nagród oraz atrakcji czekały dla każdego dziecka. Święty Mikołaj wzbudzał serdeczny uśmiech na twarzach wielu obdarowanych osób. Dzieci bawiły się w świątecznej atmosferze, a  magiczny nastrój świąt zintegrował wszystkich do wspólnej zabawy. Wszystkie dzieci były pod wielkim wrażeniem brodatego Św. Mikołaja. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców. Bardzo dziękujemy Świętemu Mikołajowi za przybycie oraz wszystkim rodzicom, którzy przyprowadzili do nas swoje pociechy , gdyż jest to super zabawa dla dzieci oraz miła rozrywka dla dorosłych.

Mikołaj z Domu Kultury również odwiedził Przedszkole w Liniewie. Rozdawał słodycze, całował, ściskał maluszków. Obdarowywał radością i nadzieją w wiarę w Mikołaja Świętego.

Pracownicy GOKSiR

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, piękna poezji, muzyki,
odpoczynku, zwolnienia oddechu, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: