Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Witajcie młodzi mieszkańcy Gminy Liniewo
data publikacji: 12.lis.2012

Witajcie

Te słowa kierowane są do wszystkich młodych mieszkańców Gminy Liniewo: do tych ze szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich oraz do tych, w wieku do 25 lat, którzy to studiują, pracują, ale z tą gminą są związani.

Wójt naszej gminy Mirosław Warczak dostrzegł, że dzieje się zbyt mało dla młodych ludzi,
że nie mają dla siebie miejsca, że nie mają zbyt dużego wpływu na to, co się u nas dzieje. Dlatego udostępnił nam fragment strony internetowej Gminy Liniewo, abyśmy mogli pomyśleć o nas i zrobić cos dla siebie.

Wójt proponuje nam wybranie młodzieżowych Władz Gminy Liniewo, organizowanie dla nas takich imprez, które będą nam się podobać, a których nie proponują istniejące instytucje i organizacje. Miało to być działanie niezwiązane ze szkołami ani istniejącymi już placówkami.

Wszystko zależy od nas.

Proponujemy, aby w pierwszej kolejności wybrać miejscei czas spotkania tych, którzy chcą się podjąć zmian w życiu młodych ludzi w Gminie Liniewo. Nie w szkole, nie w Domu Kultury, nie na ulicy czy przystanku.

A więc gdzie? Poszukajmy takiego miejsca, spotkajmy się,zdecydujmy!

Na wszelkie propozycje w tym zakresie czekamy pod adresem e-mail: mlodziez@liniewo.pl

Młodzieżowa Grupa Inicjatywna

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: