Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wyjątkowe spotkanie ,, śledzikowe ”członków Klubu Seniora w Liniewie.
data publikacji: 10.lut.2016

DSC04751Prawie 50 – osobowa grupa naszych mieszkańców spotkali się we wtorek , aby porozmawiać , pożartować , powspominać , a przede wszystkim poprawić codzienne humory. Udało się było wesoło – tak bardzo , że  w oczach pojawiały się łzy radości. Panowie i panie na przemian opowiadali dowcipy. Oczywiście Pani Regina Domagała przygotowała pyszną kolację na ten wyjątkowy wieczór.

W naszej gminie możemy szczycić się , że dojrzali mieszkańcy potrafią się bawić i mile ze sobą spędzać czas. Warto wspomnieć , że w minioną sobotę w Głodowie Przewodnicząca  KGW Gminy Liniewo , Pani Maria Labuda organizowała zabawę dla członkiń KGW Gminy Liniewo , oraz mieszkańców gminy – zabawa była udana , również frekwencja zaskakująca , udział wzięło prawie 80 osób. Także zabawa kostiumowo – karnawałowa w Orlu dla dorosłych zorganizowana w Świetlicy Wiejskiej w Orlu przez Parafię p.w. św. Andrzeja Apostoła w Garczynie przy współpracy Sołectw z Orla i Garczyna. Tam również doskonale bawili się nasi mieszkańcy, Jesteśmy dumni i bardzo zadowoleni , że potrafimy wspólnie się bawić i że są ludzie , którzy dbają o to , aby takie imprezy organizować . Życzymy wszystkich pozytywnej energii , dobrych humorów i zdrowia kierując podziękowania do organizatorów ostatnich zabaw

 



Powiązane zdjęcia:

Kontakt: