Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Spotkanie noworoczne seniorów z Parafii Garczyn
data publikacji: 15.sty.2018

           W dniu 10 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie noworoczne. O godz. 14:00 w sali wiejskiej w Orlu została odprawiona przez  księdza Marka kaletę z Garczyna Msza Święta w intencji wszystkich seniorów z Parafii Garczyn. We Mszy Świętej uczestniczyło około 100 mieszkańców Orla, Garczyna i Chrztowa.
       Wójt Gminy Liniewo Pan Mirosław Warczak powitał wszystkich przybyłych gości składając im życzenia noworoczne. Uczestnicy spotkania zasiedli przy wspólnym poczęstunku, gdzie w gronie znajomych mogli ze sobą porozmawiać na różne sąsiedzkie tematy.

         O godz. 15.00 rozpoczęła się artystyczna część spotkania. Występ zespołu wokalnego z utworami musicalowymi, aktorskimi  okazał się naprawdę świetny o czym świadczyły gromkie brawa wszystkich gości. Jak każdego roku po programie artystycznym  przyszedł czas na zabawę taneczną, którą poprowadził Henryk Kurs z Grabowa Kościerskiego.

Można powiedzieć , że takie spotkania to bardzo dobry pomysł , ponieważ nasi mieszkańcy maja możliwość wspólnej dobrej zabawy 

 

Wszystkim Seniorom Gminy LINIEWO życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: