Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
KONIEC ROKU SZKOLNEGO I WIELKA RADOŚĆ
data publikacji: 01.lip.2021

Większość uczniów jest już po przysłowiowym „zakończeniu roku szkolnego” – wakacje czas zacząć!

We wszystkich naszych  szkołach odbyły się ostatnie apele roku szkolnego 2020/2021. Dyrektorzy pożegnali dzieci na czas wakacji, życząc im bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkół we wrześniu.

Podczas apelu w Zespole Oświatowym w Liniewie dyr. szkoły Zbigniew Werczyński wspomniał, że wakacje to czas odpoczynku po roku szkolnym, trudnym bo w większej części zajęcia odbywały się w systemie on-line.

Wójt Gminy Mirosław Warczak podziękował wszystkim uczniom, rodzicom, całemu gronu pedagogicznemu, opiekunom, wychowawcom, dyrektorom oraz pracownikom administracyjno-gospodarczym za tak wspaniałą pracę, naukę i poświecenie włożone w kształtowanie serc i umysłów naszej fantastycznej młodzieży. Tym bardziej, że działo się to w tak trudnym i turbulentnym czasie epidemii Koronawirusa SARS 19.

Wójt w dalszej części swojej wypowiedzi życzył wszystkim między innymi zdrowia, wytrwałości, dużo uśmiechu i radości na co dzień, dobrego wypoczynku i słońca na wakacje oraz  szybkiego powrotu do normalności. Absolwentom życzył spełnienia swoich marzeń oraz jak najlepszych wyników i sukcesów osiągniętych w nowych wymarzonych szkołach.

My ze swojej strony jako redakcja, pracownicy i rodzice dołączamy się do tych życzeń oraz gratulujemy nagrodzonym za wspaniałe wyniki w nauce oraz tym, którzy brali udział w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach. Jesteście naszą dumą i na pewno ogromną radością swoich rodziców.

            WSPANIAŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJ …. Pamiętajcie, aby wrócić we wrześniu do szkół.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: