Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Open Festival 2022
data publikacji: 11.lip.2022

W sobotę 9 lipca, w Orlu na placu przy jeziorze Dużym, Mieszkańcy gminy Liniewo bawili się na Open Liniewo Festival.

Tegoroczna zabawa wystartowała już o godzinie 16.00 i pierwsza część przygotowana została z myślą o najmłodszych Mieszkańcach. Tradycyjnie dzieci mogły poskakać na dmuchanych zabawkach, tym razem trzech, tak by jak najwięcej dzieci mogło skorzystać bez czekania na swoją kolej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, strzelnica z fantami, budka z lodami, watą cukrową, popcornem czy kebabem. Podczas całego festynu można było posilić się gorącą grochówką.

Zaskoczeniem dla odważnych było urządzenie o wiele mówiącej nazwie „ Karuzela – Kosmos”. Oczywiście nie zabrakło uwielbianych przez dzieci animacji i brokatowych tatuaży.

Drugą część spotkania rozpoczęto występem muzycznym Kasi Herman z sekcji wokalnej liniewskiego Domu Kultury. Konferansjerami tego wieczoru byli niezawodni Lucyna Piwowarczyk i Paweł Myszkier. Po godzinie 18-tej wystąpił zespół Maraquja. Około 19-tej swiom występem muzycznym uraczył wszystkich zespół Reggaeside. Po ponad godzinnym występie na scenę wróciły dziewczyny z Maraquja, a po nich rozpoczęto zabawę taneczną przy zespole Akord – Daniel Lejk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego przedsięwzięcia, a przede wszystkim Mieszkańcom za udział i chęć do zabawy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: