Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Tenisa Stołowego
data publikacji: 28.lis.2017

W niedzielę, 26 listopada 2017 r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Zespole Oświatowym w Liniewie . Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Liniewo , oraz do osób dorosłych. Zawody zostały zorganizowane przez GOKSiR. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 1500 przywitaniem wszystkich uczestników turnieju, po czym  ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.  Do turnieju zgłosiło się  30 zawodników

Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły, przy których zaangażowano sędziego Pana Jarosława Gierszewskiego z Głodowa, czuwał on nad prawidłowym przebiegiem zawodów.  W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Najlepsi zawodnicy indywidualni, od miejsca I – IV w każdej grupie, otrzymali z rąk Pani Lucyny Piwowarczyk – Dyrektor GOKSiR oraz głównego sędziego Pana Jarosława Gierszewskiego statuetki  oraz dyplomy.

Wyniki Turnieju:

 

Organizacja turnieju była możliwa dzięki życzliwości Dyrekcji Zespołu Oświatowego w Liniewie, która udostępniła salę gimnastyczną, gdzie odbył się turniej. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez GOKSiR ,wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: