Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar GOKSiR – dla młodzieży i dorosłych
data publikacji: 20.lut.2013

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar GOKSiR – dla młodzieży i dorosłych

W niedzielę 17 lutego  2013 r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego  w dwóch kategoriach powyżej 16 –lat oraz  powyżej 40 –lat . Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Zespole Oświatowym w  Liniewie.          Zawody zostały zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14.00. Sędzią głównym był oczywiście niezastąpiony od wielu lat Pan Jarosław Gierszewski.

 Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.                    

   Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników.  Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie graczy – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.  Najlepsi zawodnicy indywidualni, od miejsca I – VI w każdej grupie, otrzymali z rąk  Lucyny Piwowarczyk – Dyrektorki GOKSiR  puchary i dyplomy.Organizacja turnieju była możliwa dzięki życzliwości Dyrekcji Zespołu Oświatowego , która udostępniła salę gimnastyczną, gdzie odbył się turniej. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.  Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez GOKSiR  i wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

 

A oto zwycięzcy turnieju:

Kategoria powyżej 16 lat

I miejsce Waldemar Majkowski

II miejsce Szymon Radomski

III miejsce Sergiusz Grota

IV miejsce Kamil Freda

V miejsce Mateusz Michnowski

Kategoria powyżej 40 lat

I miejsce Mateusz Michnowski

II miejsce Piotr Zieliński

III miejsce Jerzy Głowacki

IV miejsce Sławomir Wierzba

V miejsce Jarosław Zieliński

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: