Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wizyta przedszkolaków z grupy „Motylki” w liniewskiej bibliotece
data publikacji: 20.maj.2022

W piątkowe przedpołudnie, 20 maja, naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego w Liniewie, z grupy „Motylki”. W trakcie spotkania maluchy dowiedziały się co należy uczynić, aby zostać czytelnikiem, jak należy zachowywać się w bibliotece oraz poznały zasady poszanowania książek.

Maluszki chętnie opowiadały o swoich ulubionych bajkach, o tym, kto im czyta na dobranoc i jakie historyjki podobają im się najbardziej. Z dużym zainteresowaniem przeglądały bogato ilustrowane książeczki, przechadzały się między regałami i korzystały z zabaw w kąciku małego czytelnika. Nie zabrakło również głośnego czytania. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały bajki „Smerfny rycerz” oraz odgadywały bajkowe zagadki przygotowane przez panią Agnieszkę. Była też niespodziewana, wizyta smerfa „Łasucha”, który zabawiał przybyłych. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły pani bibliotekarce podziękowanie za przeprowadzenie lekcji bibliotecznej, a w nagrodę za aktywność i zaangażowanie, otrzymały kolorowanki i słodki upominek. Żegnając się zapewniały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książki. Trzymamy Was kochani za słowo. Serdecznie dziękujemy pani Elwirze i pani Hani za odwiedziny i mile spędzony czas w bibliotece.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: