Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wyniki otwartego konkursu na wykonanie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania na 2020 rok
data publikacji: 18.gru.2019

                                                                        Liniewo, dnia 18 grudnia 2019 r.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Liniewie informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru dotyczącej świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania została wybrana oferta:

 

Monika Miotk Specjalistyczne Usługi Opiekuńcze

 

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

 

Pani Monika Miotk jako jedyna zgłosiła się do konkursu dotyczącego świadczenia  specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania. Spełniła wymagania formalne określone w zaproszeniu do składania ofert zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. z 2005 r., Nr 189, poz. 1598 z późn. zmianami). Ponadto uzyskała łącznie 10 pkt. tj. maksymalną ilość punktów wg. przyjętego w procedurze kryterium oceny.

 

Dyrektor Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Liniewie

/-/ Bożena Wardyn

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: